Artuba Event & Organizasyon - Unutulmaz Deneyimler, Eşsiz Organizasyonlar
+90 850 466 0278
info@artubaevent.com
img

Hakkımızda

 

ARTUBA Event & Organizasyon; 1999 yılında Teoman KOÇ tarafından Art Organizasyon ismiyle kurulmuş olup; günümüzde Tuğba KOÇ ve Teoman KOÇ ile aile şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 

Kurumsal etkinlik organizasyonları, kongre-toplantı- seminer organizasyonları, bayii toplantıları ve gala yemekleri, açılış organizasyonları, defile organizasyonları, ödül törenleri, düğün ve davet organizasyonları, ürün lansman ve relansmanları, fuar stand tasarım ve etkinlik hizmetleri, catering hizmetleri ve ekipman kiralama, Sanatçı organizasyonları, süsleme-sahne ve dekor hizmetleri, ses-ışık-sahne ve görüntü sistemleri, havai fişek ve görsel showlar, temalı organizasyonlar, konsept geceler, müzik organizasyonları, festival organizasyonları, road show organizasyonları, celebrity, alışveriş merkezi etkinlikleri ve outdoor etkinlikleri konularında hizmet vermektedir.
 
25 yıllık süreçte yaklaşık 10.000' in üzerindeki gerçekleştirdiği etkinliklerde her zaman birinci elden, kaliteli, güvenilir, sorunsuz, hizmet vermeyi amaç edinmiş olup; gerçekleştirdiği organizasyonlarda müşterilerine yeni fikirler sunmakta ve müşterilerinin dimağlarında kalıcı organizasyonlara imza atmaktadır.

 

Siz Hayal Edin…

Biz Gerçekleştirelim…

 
img

Misyon

Gelişen ve Değişen Dünyada Hedef Kitleye ve Onların Taleplerine Yönelik Creatif Fikirler Sunmak, Sektörümüz Adına Pozitif İmaj Yaratacak Organizasyonlar Gerçekleştirmektir.


 
img


Vizyon

Artuba Event&Organizasyon olarak, 25 yıllık sektör tecrübemizle, en önemli mottomuz, her zaman gelişime ve yeniliklere açık olmaktır. 1.elden kaliteli, güvenilir, sorunsuz bir hizmet vermeyi amaçlamak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bu bağlamda hedefimiz, ülkemizde en değerli ve en çok tercih edilen event firması olmak, yurt dışında da birçok ülkede adından söz ettirir hale gelmektir.


 
team
Tuğba Koç
CEO
team
Teoman Koç
Genel Koordinatör
team
Yunus Türkoğlu
Satış Pazarlama Yöneticisi
team
Ahmet Uyanık
Finans Müdürü